Acı Kaybımız

ACI KAYBIMIZ

Hastanemizde Göz Hastalıkları Uzmanı  olarak görev yapan Op. Dr. Selçuk Kutluay’ın 21 Şubat 2015 sabah saatlerinde alınan vefat haberi tüm sevenlerini derinden üzdü.

                Hastanemizde 2004 tarihinden itibaren  Göz Hastalıkları uzmanı olarak çalışan Kutluay  , Ege Üniversitesi  Göğüs hastalıkları Yoğun Bakım Kliniğinde  Dört Haftadır tedavi görmekteyken 21.02.2015 tarihi saat 09: 00’ da  aramızdan ayrılmıştır.

                Sivas’ta  1957 yılının aynı tarihinde  doğan ve  bir çocuk babası olan Kutluay , hastanemizin sevilen hekimlerinden olup klinik çalışmalarıyla da dikkat çekmiştir. 22 Şubat 2015 tarihi saat 11: 00 da  hastanemiz bahçesinde düzenlenen ,İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Sekreterimiz Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu’nun da katıldığı törende  hastane yöneticimiz  Op. Dr. Birol Durukan, çalışma arkadaşları ve yakınları Kutluay hakkındaki duygu ve düşüncelerini ifade etmiş ve Yapılan saygı duruşunun ardından  Alsancak Hocazade Camiinde kılınan cenaze namazını müteakip Urla iskele mezarlığında  toprağa verilmiştir.

                 Hastane yöneticimiz Op. Dr. Birol Durukan ,” Çalışma arkadaşımıza ,  Allahtan rahmet , sevenlerine ve ailesine başsağlığı  dileriz “ dedi.

 
© 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı Alsancak Nevvar-Salih İşgören Devlet Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.