Haberler

ÜCRETSİZ Wİ-Fİ

HASTANEMİZDE HASTALARIMIZ VE PERSONELLER İÇİN ÜCRETSİZ Wİ-Fİ İNTERNET HİZMETİ BAŞLAMIŞTIR.

Teknoloji çağını yaşadığımız günümüzde  İletişim, eğitim, eğlence gibi daha birçok konuda yararlar sağlayan İnternet yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hastanemizde poliklinik, ameliyathane ve yataklı birimlerin bulunduğu, yaklaşık 6000 metrekare kapalı alana sahip ana hizmet binamızın tamamını kapsayan internet Wi-Fi altyapısı oluşturuldu.

Altyapının oluşturulmasında, “İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar​​ yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun” dikkate alınarak gerekli düzenlemeler yapıldı, tüm önlemler alındı.

Hastaneye başvuran ve sağlık hizmeti alan tüm hastalarımız, hastanede bulundukları zaman zarfında bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar.

Hastanemiz çalışanları da, her türlü kurumsal iletişimin gerçekleşmesi ve eğitim faaliyetlerinin daha kolay yürütülebilmesi için bu hizmetten faydalanırken, dinlenme saatlerinde de diledikleri şekilde interneti ücretsiz olarak kullanabiliyor.

        

Haber Listesine Geri Dön© 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı Alsancak Nevvar-Salih İşgören Devlet Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.